Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Селена Гомез змінює імідж

Селена Гомез змінює імідж

 19-09-2014, 15:07       o_sem       1607     
Селена Гомез змінює імідж


Співачка Селена Гомез запам’яталась широкій публіці не тільки красивим голосом і цікавою манерою виконання, а й досить консервативним ставленням до своєї зовнішності.

За всі роки на естраді прихильники не бачили жодної радикальної зміни зовнішності Селени. І це у той час, коли її колеги по цеху майже щомісяця змінюють щось у собі, частіше за все, досить радикально.

Але нарешті, Гомез все ж таки наважилася на деякі зміни. Нещодавно у її інстаграмі з’явилося фото з новою зачіскою Селени. Замість традиційного проділу на лобі у співачки, з’явився рваний чубок. Відверто кажучи, артистці дуже личить така зміна.

Одразу після публікації фото на Селену посипався град компліментів від прихильників її творчості. Сама співачка назвала свою нову зачіску: «чубчик у стилі моделі Сукі Уотерхаус».

Тепер фанатам залишається лише здогадуватися з чим пов’язаний такий раптовий потяг до змін. Можливо, це непрямий доказ змін у її особистому житті. Ось уже другий тиждень багато різноманітних видань говорять про те, що співачка відновила свої стосунки з Джастіном Бібером.

Більше того, говорять, що вони навіть таємно повінчалися. Проте жодних підтверджень цьому – ні нових спільних фотографій, ні показань свідків, чи близьких артистів - поки немає.

Селена Гомез змінює імідж
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...