Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кара Делевінь у рекламі білизни

Кара Делевінь у рекламі білизни

 13-01-2015, 21:30       o_sem       1481     
Кара Делевінь у рекламі білизни


Кара Делевінь продовжує відвойовувати клаптик за клаптиком царину модної індустрії. Вона робить все можливе, аби не давати нам із вами ні на день забути про її існування.

Нещодавно, ми говорили про те, що Кара опановує нову професію – редактора модного видання. Наступного дня TopShop представив рекламну кампанію одягу найближчого сезону з її участю. А тепер модний будинок DKNY презентував промо-кампанію нижньої та спідньої білизни, з Карою у головній ролі, звісно.

Нова колекція жіночої спідньої білизни виконана у стилі DKNY. Так само агресивно, проте, надзвичайно стильно. Цього разу дизайнери зробили акцент на зручності білизни, адже, навіть найзатятіша спокусниця хоче почувати себе комфортно.

Сама Кара розповіла, що стиль DKNY дуже близький їй по духу. Не дарма, восени цього року вона випустила капсульну колекцію в колаборації саме з DKNY. Модель стверджує, що, навіть при тому, що стиль бренду можна охарактеризувати як міський агресивний, DKNY ніколи не забували про особистість жінок, які вдягатимуть цей одяг. Кожна зможе знайти щось таке, що допоможе їй показати свого внутрішнього звіра. Крім того, Делевінь вдячна бренду за всіляку підтримку її дизайнерських починань. Вона стверджує, що саме у DKNY в неї по-справжньому повірили, як у дизайнера.

Кара Делевінь у рекламі білизни
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...