Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)

Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)

 1-02-2015, 16:00       mikolka18       3239     
Важко уявити, але деякі із сучасних суперзірок у дитинстві були предметом шкільних знущань. На даний момент вони заробили славу, багато грошей, але більшість із них досі не забули ті часи, коли їх дражнили та залякували на шкільному подвір’ї. Пропонуємо вам переглянути добірку голівудських зірок, які пережили шкільні знущання до того, як стати всесвітньо відомими людьми.

Крістіна Хендрікс
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Зірка серіалу «Безумці» Крістіна Хендрікс не любить згадувати шкільні роки, особливо ті моменти, коли їй потрібно було щось взяти зі своєї шафи. «У нас була спеціальна ніша-підвал, де розташовувалися усі шкільні шафи, і кожен раз, коли я туди спускалася, щоб узяти книжки, діти, які сиділи зверху плювали на мене», - розказувала вона виданню The Guardian. «Тому я була змушена перемістити шафу, бо не могла туди спускатися… Мені було страшно в старших класах».

Леді Гага
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


До того, як вона стала відомою Леді Гагою, люди сміялися над нею із-за того, як вона говорила та одягалася. «У мене був дуже великий ніс, кудряве коричневе волосся та зайва вага. Наді мною сміялися», - розповідала співачка. Зараз все змінилося.

Тейлор Свіфт
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Виконавиця кантрі тепер сміється остання, бо деякі зі старих кривдників зараз просять її автограф. Вона нормально до цього ставиться. «То була гірка радість, адже змусила мене зрозуміти, що вони не пам’ятають ті часи, коли ображали мене, тому і я маю забути їх. Правда, якби я не приходила кожного дня зі школи засмученою, то не було б мотивації писати пісні. Можливо, я повинна бути вдячна їм!»

Нікі Мінаж
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Нікі Мінаж розповідає, що шкільні знущання назавжди її змінили. Вона поділилася з виданням Elle: «Я пройшла через багато глузувань у юному віці. Дівчата перетворили моє життя на справжнє пекло. Ми приїхали в Америку з іншої країни (Тринідада). У мене та мого брата був акцент. Було дуже важко». Також вона додала: «Тому я завжди зводила цю стіну – це був механізм самозахисту, котрий розвивався по мірі дорослішання. Я і зараз майже завжди чекаю, що люди будуть мене атакувати. Це сумно.»

Майлі Сайрус
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Одного разу зірка залишилася закритою у ванній кімнаті. «Це були великі, міцні дівчата», - написала Майлі у своїй автобіографії. «Я була кістлявою та низенькою. Вони могли нанести мені тілесні каліцтва. Вони заштовхали мене у кімнату і я опинилась у пастці. Я била у двері, поки не поранилася. Ніхто не прийшов. Я пробула там годину в очікуванні порятунку».

Демі Ловато
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)Демі ображали у дитинстві, та зараз вона хоче допомагати іншим у подібних ситуаціях. «Я ніколи по-справжньому не розуміла, чому мене ображали, поки не озирнулася назад», - розповідала Демі Ловато в інтерв’ю з Елен Деженерес. «Мій життєвий стиль відрізнявся від інших. Я хочу допомагати тим, кого ображають, тому що є дівчата, які просто не в змозі постояти за себе, зайнятися домашньою освітою та сфокусуватися на кар’єрі".

Роберт Паттінсон
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Роберт Паттінсон зараз знаходиться у центрі уваги усіх дівчат, але колись він був ще однією дитиною, над якою знущались у школі. «Мене часто били, коли я був молодшим», - розповідає зірка саги «Сутінки». «Я був трішки ідіотом, але завжди думав, що нападки були безпричинними. Мені подобалось поводити себе як актор, або, як я думав, повинен поводити себе актор, і, напевно, це провокувало багатьох ображати мене».

Том Круз
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Його ім’я є одним із найбільш відомих у Голівуді, але він провів багато часу, захищаючись від знущань старших у шкільні роки. «Багато разів здоровані штовхали та ображали мене», - розповідав актор. «Ваше серце тікає в самі п’ятки, ви пітнієте та підступає відчуття нудоти. Я не здоровань та мені ніколи не подобалося штовхатись, але я знав, якщо не дам відсіч тому хлопцю, то він буде діставати мене весь рік. І я давав здачі. Мені не подобаються задираки».

Вайнона Райдер
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Коли вона була ученицею старших класів, Вайнона Райдер коротко підстригла волосся і пізніше піддалася нападкам групи хлопців, котрі думали, що вона дівчинка. Згодом акторка зізналася журналу V: «Я пам’ятаю порожні коридори і ці діти почали кричати «карга», а я не думала, що це мені. Додому я вже відправилася із кабінету медсестри і ніколи більше про це не говорила. Я пам’ятаю, як тиснули бинти, тому що хотіла, щоб це виглядало більш вразливо. Я навіть проговорювала внутрішній монолог Хамфрі Богарта, наче б то мене побили. Прикидалася, що це відбулося в гангстерському фільмі. Це був мій дивакуватий спосіб боротися з цим, тому що, якби я цього не зробила, мені було б по-справжньому страшно».

Тайра Бенкс
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


У наш час у Тайри Бенкс майже власна імперія. Можна укласти парі, що той хлопець, який кинув її в юному віці, пошкодував, що не дав моделі шанс. Він казав: «Мені не потрібна ця висока, худорлява дівчина з великим ротом та лобом поряд зі мною». «Я просто розлучилася з ним», -розказала вона. Так, хлопець зробив помилку, дуже велику помилку.

Вікторія Бекхем
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Сьогодні Вікторія Бекхем стильна та крута, а раніше її однокласники так не вважали. «Мене штовхали та лякали побити, переслідували після школи», - розповідала Вікторія. «Це було принизливо, всі мої шкільні роки були принизливі». Можливо, їй просто заздрили.

Джесіка Сімпсон
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Джесіка Сімпсон також зіштовхнулася з кривдниками у шкільні роки. «Дехто жбурляв у мій дім туалетний папір аба яйця», - розказувала вона про своїх шкільних кривдників. «Також вони писали різні бридкі речі про мене на тротуарі. Мене справді ненавиділи».

Сандра Баллок
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


У наші дні вона - власниця Оскара, а колись, її постійно ображали. «Діти злі, і це сумно. Я все ще пам’ятаю імена та прізвища своїх кривдників», - розповідає акторка. Також вона згадує, що ніколи не одягалась та не вела себе, як інші діти, і за це їй добряче діставалось.

Крістіна Агілера
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Пісня Крістіни «Beautiful» була написана для тих, хто негативно ставиться до несхожих на них людей. Тема дуже близька її серцю. «До мене погано ставились лише тому, що не розуміли моєї пристрасті до того, чим я тоді захопилась».

Мішель Трахтенберг
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Мішель Трахтенберг зіграла негативного персонажа в серіалі «Пліткарка», але коли вона сама була ученицею, над нею також знущалися. «Одна дівчинка штовхнула мене на сходинки, я зламала ребра та розбила ніс. Також розказали директору, що я вжила нецензурне слово, і мене залишили після уроків».

Періс Джексон
Знаменитості, які пережили знущання у школі (фото)


Навіть, дочка короля поп-музики зіштовхнулася з жорстокістю своїх однокласників. Періс Джексон розказувала на шоу Опри про те, як вона перейшла із домашньої освіти у престижну школу Баклі в Лос-Анджелесі, й там були свої недоліки. «Хулігани є в школі завжди. Деякі намагалися діставати мене у мережі за допомогою різних поганих слів». Однак, дівчина намагалася відсторонитися від цього та насолоджувалась позитивними моментами перебування у школі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...