Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Нове інтерв’ю Емі Адамс

 12-01-2015, 22:00       o_sem       769     
Нове інтерв’ю Емі Адамс


Відома акторка Емі Адамс розповіла своїм фанатам про рік минулий і про те, що вона напланувала на рік наступний. 2014 для Емі став доволі успішний. Вона продовжувала все частіше з’являтися у світських новинах і на обкладинках відомих журналів, наприкінці року показала своє найбільше надбання у 2014 – роль у фільмі Тіма Бартона «Великі очі». За цю роль вона номінована на премії «Золотий глобус» і BAFTA.

Нагадаємо, що «Великі очі» - це чуттєва та драматична історія про горе та радість, про зраду духовну та вміння прощати. Головна героїня – художниця Маргарет Кін. Вона надзвичайно талановита, але їй дуже не пощастило з чоловіком – він від заздрості до її таланту почав видавати її роботи за свої. Маргарет і досі почуває себе винною у цьому великому обмані.

Художниця досі жива і вона доволі високо оцінила роботу Емі у біографічному для неї фільмі. Маргарет навіть презентувала Адамс одну зі своїх картин. Емі надзвичайно пишається таким подарунком. За її словами, історія Маргарет її розчулила до самого серця. Мабуть, саме через це кінокритики і глядачі вже дуже високо оцінили її роботу – адже акторка вклала у фільм свої почуття і свою душу.

Невдовзі й ми з вами зможемо оцінити талант Емі. Прем’єрний показ «Великі очі» в Україні відбудеться вже зовсім скоро.

Нове інтерв’ю Емі Адамс
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...