Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Подробиці одруження Анджеліни Джолі та Бреда Пітта

Подробиці одруження Анджеліни Джолі та Бреда Пітта

 12-01-2015, 17:00       o_sem       626     
Подробиці одруження Анджеліни Джолі та Бреда Пітта


Голівудська пара Анджеліна Джолі та Бред Пітт вже багато років не сходять з перших шпальт найвідоміших видань всього світу. На протязі розвитку їх стосунків журналісти не полишали їх у спокої. Про весілля пари всі прихильники мріяли вже не один рік. Проте, виявилось, що світова спільнота не помітила справжнього шлюбу акторів.

В одному зі своїх недавніх інтерв’ю Анджеліна розповіла, що одружились вони з Бредом раніше, ніж про це дізнався весь світ. Вся пишна церемонія, яка пройшла у їхньому власному маєтку у Ніцці була зроблена для їхніх дітей, адже всі шестеро з нетерпінням чекали цієї події. Тож, люблячі батьки вирішили створити для них справжню казку до якої залучили кожного. Всі діти мали свої обов’язки – надзвичайно серйозні та важливі. Хтось ніс обручки, хтось - фату, а інші займались пелюстками троянд. Справжнє ж офіційне весілля відбулось кількома місяцями раніше. Анджеліна та Бред – громадяни Америки, тому вони не могли взяти офіційний шлюб у Франції. Тому актори просто зустрілися з мировим суддею у Каліфорнії, підписали необхідні папери і відправилися додому.

Нагадаємо, що чутки, про те, що Анджеліна одружена з’являлися ще у березні минулого року. Проте, ніяких доказів чи подробиць тоді так і не з’явилося.

Подробиці одруження Анджеліни Джолі та Бреда Пітта

Подробиці одруження Анджеліни Джолі та Бреда Пітта
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...