Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Грабіжника будинку Майлі Сайрус затримано

Грабіжника будинку Майлі Сайрус затримано

 12-01-2015, 16:00       o_sem       700     
Грабіжника будинку Майлі Сайрус затримано


Відома епатажна співачка й акторка Майлі Сайрус була нещодавно пограбована. Про це повідомили західні засоби масової інформації з посиланням на анонімне джерело в найближчому оточенні Майлі. Ще шістнадцятого грудня невідомий потрапив на територію будинку, який належить співачці. Він викрав деякі речі, що належали Майлі й її брату. Точна кількість вкраденого не повідомляється.

Поліція не стала дарма гаяти час, і доволі швидко спіймала злочинця. Ним виявився двадцяти дворічний Расті Едвард Селлнер. При ньому було знайдено деякі з вкрадених речей. Вірогідно, він збирався їх продати. Це не перший злочин Расті. Можливо, що він надовго «сяде» до в’язниці, адже за його плечима вже два терміни позбавлення волі, а, наразі, він перебував у розшуку в окрузі Вентура за аналогічну крадіжку зі зламом.

Нагадаємо, що це вже не перший подібний прецедент, який стається з Майлі. Першого разу з її будинку винесли велику кількість дорогоцінностей. За твердженням співачки, вони більше представляли для неї цінність, як пам’ять про певні події у житті. Тоді ж у неї вкрали новенький автомобіль Мазераті. У 2013 грабіжники знову потрапили до будинку Сайрус і знову відбулась крадіжка. Тож, нам зрозуміло одне – Майлі варто серйозніше ставитись до власної безпеки, а також до безпеки свого майна.

Грабіжника будинку Майлі Сайрус затримано
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...