Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Серце Дженіфер Лопес вільне

Серце Дженіфер Лопес вільне

 12-01-2015, 18:00       o_sem       1133     
Серце Дженіфер Лопес вільне


Нещодавно, у пресі почали з’являтися повідомлення про те, що відома співачка й акторка Дженіфер Лопес відновила свої стосунки з колишнім бойфрендом Каспером Смартом. Журналісти посилалися на анонімне джерело, яке стверджувало, що після невеликого перепочинку, вони виріши знову бути разом. Проте, у своєму останньому інтерв’ю співачка повністю спростувала ці чутки.

Нагадаємо, що Дженіфер зустрічалася з Каспером з 2011 року. Проте, влітку цього року вони заявили про завершення своїх стосунків. За чутками, причиною став скандал викликаний стосунками Каспера і транссексуала. Проте, після розставання, пара змогла зберегти доволі дружні відносини. Вони разом їздили у відпустку. Як говорила Дженіфер, це не тільки через те, що вони поважають один одного, а й через те, що її діти – двійнята Ема і Макс, надзвичайно сильно прив’язалися до Каспера, а він до них.

Наразі, Лопес не шукає нових стосунків, принаймні, так вона розповідає у численних інтерв’ю. За словами артистки, вона майже ніколи не була сама, і це призвело до того, що вона не самостійна. Тож, період без стосунків стане корисним з точки зору набуття певного життєвого досвіду. До того ж, це гарний спосіб розібратися у собі, й віднайти у своїй душі щось нове для самої себе.

Серце Дженіфер Лопес вільне

Серце Дженіфер Лопес вільне
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...