Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стрілянина на концерті Кріса Брауна

Стрілянина на концерті Кріса Брауна

 13-01-2015, 11:53       o_sem       709     
Стрілянина на концерті Кріса Брауна


Нещодавно, на одному з виступів відомого співака Кріса Брауна трапилась надзвичайна пригода. Невідомий відкрив вогонь під час концерту.

Це сталося у нічному клубі «Фієста», що в місті Сан-Хосе. Репер якраз почав виконання однієї зі своїх найпопулярніших композицій «Loyal». Невідомий, який знаходився з правого боку від сцени, відкрив вогонь. У результаті постраждало п’ятеро гостей концерту. Всі вони, наразі, госпіталізовані. Виконавця миттєво вивели його тілоохоронці.

Під час концерту багато глядачів фільмували подію на свої гаджети. У результаті ця подія миттєво стала відома суспільству, адже один із відвідувачів концерту відправив своє відео до Інтернету. На любительському записі чутно, що репер починає композицію, потім звертає увагу в бік місця, де через секунду пролунає постріл. Потім виразно чутно постріли. Хтось із глядачів почав кричати, що почалась стрілянина. У залі миттєво розповсюдилась паніка.

Варто зазначити, що на концерті артиста це вже не перший випадок. У серпні минулого року в нього стріляли вперше. Тоді виконавець також відбувся переляком. Проте, троє людей, які знаходились поруч із ним були поранені. Серед них і його продюсер С’юдж Найт, в якого влучили двічі. Схоже, службі безпеки Кріса треба працювати старанніше, аби забезпечити безпеку виконавця та його фанатів.

Стрілянина на концерті Кріса Брауна

Стрілянина на концерті Кріса Брауна
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...