Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Вуді Ален зніме серіал

 15-01-2015, 19:00       o_sem       929     
Вуді Ален зніме серіал


Нещодавно світ облетіла новина про те, що відомий режисер Вуді Ален зніме перший у своїй кар’єрі серіал. Про це повідомили офіційні представники студії Amazon, яка і уклала контракт із митцем. Назва майбутнього серіалу поки що не відома. Те, що вдалось дізнатись інсайдерам, це робочий варіант – «Безіменний проект Вуді Алена». Погодьтесь, таємниче і з почуттям гумору – все як любить режисер.

Також стало відомо, що кожна серія нового творіння буде продовжуватись тридцять хвилин, а транслюватись він буде лише у Сполучених Штатах Америки, Великій Британії таГерманії. Сюжет – це велика таємниця. Можливо тому, що сам режисер поки що не має ідей. Новину про підписання контракту сам Вуді прокоментував у своєму стилі: «Я не маю жодних ідей. І поки що сам не розумію яким чином на це погодився. Схоже, Рой Прайс дуже про це пожалкує».

Проте, сам віце-президент Amazon Рой Прайс вірить у сили Вуді. Він сказав, що надзвичайно радий такому співробітництву: «Ален – справжній творець, він створював просто надзвичайні фільми – кращі серед кращих. Для нас це велика честь і удача співпрацювати з таким генієм».
За словами представників Amazon прем’єра серіалу очікується в середині 2016 року.

Вуді Ален зніме серіал

Вуді Ален зніме серіал
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...