Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян у Voguе (фото)

Кім Кардашьян у Voguе (фото)

 15-01-2015, 22:00       o_sem       4747     
Кім Кардашьян у Voguе (фото)


Кім Кардашьян із кожним роком отримує все більшу та більшу популярність. Вона все частіше дає інтерв’ю модним виданням, з’являється на їх обкладинках, її життя цікаве всім навколо, і з кожним днем її популярність тільки зростає. Але поява у Voguе – це особливе визнання. А Кім вже вдруге з’явиться на обкладинці. Цього разу – австралійської версії журналу.

Минулого разу вона прикрасила обкладинку не сама, а разом зі своїм чоловіком Каньє Уестом. Головною подією номеру тоді став надзвичайно важливий для пари привід - їхнє весілля. Той номер став одним із найскандальніших у історії Voguе. Багато хто вважав, що весілля Кім і Каньє – не підходяща тема для модного глянцю, а їхню фотосесію звинувачували у відсутності смаку. Проте, це ніяк не стало на заваді тому номеру стати найбільш продаваним випуском Voguе за багато років.

Цього разу Кім сама-самісінька, але від цього, фото ніяк не постраждало. Кім славиться своїми пишними формами, проте, цього разу це майже непомітно. Настільки легким і повітряним вийшов образ. Мінімум макіяжу надає телезірці незвичної природності, яка, до речі, їй надзвичайно личить.

Інсайдери натякають, що у інтерв’ю для Voguе Кім розповіла надзвичайно багато цікавого, поділилась своїм баченням майбутнього моди та привідкрила завісу до свого особистого життя.

Кім Кардашьян у Voguе (фото)

Кім Кардашьян у Voguе (фото)

Кім Кардашьян у Voguе (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...