Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Новий кліп Ані Лорак

 18-09-2014, 10:16       sunny       2289     
Новий кліп Ані Лорак


Співачка Ані Лорак представила новий кліп на ліричну пісню «Медленно». Вперше трек «Медленно» був представлений у липні на конкурсі «Нова хвиля».

Новий кліп Ані Лорак


Зйомки проходили у одному з київських павільйонів і тривали більше доби. Режисером відео став Сергій Солодкий, який вже неодноразово працював з Кароліною (концертне шоу «Кароліна», відео до пісні «Балада про Мальви» яке, нагадаємо, звинуватили у плагіаті на кліп американської співачки Бейонсе «I Was Here» і ін.), дизайнером по костюмах – Назар Дідик, який створив оригінальні образи для зйомки.

Компанію Ані на знімальному майданчику склав шоу-балет «Freedom». У новій відеороботі Ані Лорак постала у драматичному образі із зухвалою зачіскою, приміряла відверту напівпрозору сукню, яку для неї створив Назар. Новий кліп знову про любов, про розставання, про радощі і печалі, про Нього і про Неї.

Новий кліп Ані Лорак


Новий кліп Ані Лорак


Новий кліп Ані Лорак


«Це дуже не проста пісня, до виконання якої я йшла дуже довго. Але емоційно я розуміла, що слова, написані авторами пісні Андрієм Сторожем і Оленою Поповою, виявляться близькими не лише мені, а й багатьом жінкам і дівчатам, які їх почують. Тому що, «Медленно» - абсолютно жіноча історія, яку можливо слухати, чути і відчувати тільки серцем. Мабуть, музика, і все те, що я вклала у виконання цієї пісні, скажуть більше ніж слова. Адже тільки любляче серце може знайти відповідь на питання: що далі? », - так прокоментувала творіння Ані Лорак.

Новий кліп Ані Лорак


Новий кліп Ані Лорак


Новий кліп Ані Лорак
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...