Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нові технології для шопінгу

Нові технології для шопінгу

 17-01-2015, 21:00       o_sem       1278     
Нові технології для шопінгу


Щодня у світі патентується величезна кількість нових винаходів. Деякі з них стануть проривом, а деякі забудуться вже через декілька тижнів. Неможливо вгадати, що саме вразить суспільство найбільше.

Але світові корпорації продовжують боротьбу на полі нашого з вами інтересу. Так, один із представників Microsoft - Тресі Іссел розповів, що компанія приступила до розробки спеціальної системи автоматичного розпізнавання покупців. Це щось на кшталт ідеї «персоналізованого шопінгу», коли людині обрати потрібний товар допомагає комп’ютерний консультант, який стовідсотково знає, що саме вам подобається, і що краще за все вам підійде.

Нові технології для шопінгу


Тресі розповів, що система буде починати свою роботу, як тільки клієнт переступатиме поріг крамниці. Особистість людини буде розпізнаватись і аналізуватись. На основі отриманих висновків, людині буде представлений перелік товарів, які можуть найбільше їй сподобатись у цій крамниці. Таким чином, із точки зору розробників Microsoft, середній час перебування людини у магазині знизиться вдвічі, а також зменшиться штат продавців-консультантів. Вони впевнені, що таким чином вирішуються одразу дві проблеми: економиться час, до того ж всі поради від електронного консультанта максимально точно вам підходять.

Нові технології для шопінгу


Залишаються лише питання: чи доцільна така система, чи шопоголіки хочуть аби хтось за них обирав, що саме купувати, і чи варто жертвувати безпекою власних даних заради поради щодо кольору краватки?

Нові технології для шопінгу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...