Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пелтроу розповіла про колишніх (фото)

Гвінет Пелтроу розповіла про колишніх (фото)

 18-01-2015, 21:00       o_sem       1094     
Гвінет Пелтроу розповіла про колишніх (фото)


Відома акторка Гвінет Пелтроу вирішила поділитись із фанатами думками про своїх колишніх відомих чоловіків у ефірі радіо-шоу. У той вечір було сказано багато пікантних, якщо не сказати, скандальних речей.

Зокрема, після свого розриву з Беном Афлеком вона сказала, що йому варто зустрічатись зі стриптизерками. Ведучий шоу нагадав їй про це. На що Гвінет відповіла наступне:
«Тоді це справді було так. Він був не готовий до серйозних стосунків. Тепер все змінилося. Він заспокоївся, а його дружина – просто прекрасна людина. Ми з нею сусідки і часто спілкуємося на різноманітні теми».

Гвінет Пелтроу розповіла про колишніх (фото)


А ось щодо стосунків із Бредом Піттом, вона впевнена, що не була досить гарною для Бреда. Найбільше шокованим від новини про розрив став батько Пелтроу – він полюбив Бреда, як власного сина. А ще, Гвінет жалкує, що залишилось так мало згадок про той період її життя.

Гвінет Пелтроу розповіла про колишніх (фото)


Ведучий, у ході розмови, зазначив, що багато хлопців побоюється сильних і рішучих жінок. На що Гвінет відповіла: «Все залежить від того, скільки разів на день ви займаєтесь оральним сексом».

Щодо Кріса Мартіна розмова була не довгою – цю тему і так забагато обговорюють у пресі. Пелтроу лише зазначила, що поважає Кріса, як батька її дітей і людину. А Дженіфер Лоуренс, на її думку – чудова людина, так як Кріс її обрав. Тож, вона не має нічого проти цих стосунків.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...