Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна готує новий альбом

Мадонна готує новий альбом

 18-09-2014, 10:42       o_sem       1025     
Відома співачка готує до виходу свій, вже тринадцятий по рахунку, альбом. За словами її менеджера Гая Осіри, платівка буде готова лише на початку наступного року. Проте, поки що, не відомо коли саме відбудеться презентація.

Мадонна готує новий альбом


Нагадаємо, що остання платівка п’ятдесятирічної співачки побачила світ ще у 2012 році. Тому у фанів творчості Мадонни був серйозний привід занепокоїтись – чи часом не збирається співачка завершити свою кар’єру. Але, поп-королева, схоже, не збирається полишати свій трон.

Вже відомо, що для роботи над своєю новою платівкою, Мадонна запросила багатьох продюсерів, у числі котрих Avicii і Diplo. За словами менеджера, особлива роль віддана саме останньому – з Diplo співачка вже записала сім треків. Вже відомо, що один із записаних треків носить досить типову для творчості Мадонни назву - Bitch, I'm Madonna.

Випуском диску займається лейбл Interscope Records. Крім того, у процесі запису треків приймуть участь Ariel Rechtshaid, Natalia Kills, Martin Kierszenbaum, MoZella, Toby Gad і багато інших.

Тим часом, прихильники співачки завзято обговорюють нові студійні фотографії Мадонни, які нещодавно з’явилися на її офіційній сторінці в Instagram. А зацікавили прихильників не стільки самі фото, як новий хештег, який їх супроводжув - #Unapologetic Bitch. Кажуть, що саме так і буде називатись довгоочікуваний альбом поп-королеви.

Мадонна готує новий альбом

Мадонна готує новий альбом
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...