Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джек Ніколсон скаржиться на свою репутацію

Джек Ніколсон скаржиться на свою репутацію

 20-01-2015, 15:00       o_sem       774     
Джек Ніколсон скаржиться на свою репутацію


Як відомо, актори змушені створювати і підтримувати певний імідж протягом всієї своєї кар’єри. Інколи, цей імідж доволі близький до справжнього характеру артиста, але, іноді, репутація, створена такими великими зусиллями абсолютно не співпадає зі справжніми почуттями і думками актора. Так, відомий актор і ловелас Джек Ніколсон поскаржився в одному зі своїх недавніх інтерв’ю, що його репутація ловеласа не дає йому можливості зустріти кохання свого життя.

Семидесяти семирічний актор раніше розповідав про те, що за все своє життя мав інтимну близькість із більш ніж двома тисячами жінок. І це ще не найфантастичніший факт із сексуального життя актора. Він і досі продовжував підтримувати свою репутацію гульвіси і звабника жіночих сердець. Проте, тепер вирішив трохи «притримати коней» і знайти врешті-решт кандидатку на пост коханої володарки серця. Проте, це виявилось не дуже просто. І не через характер і темперамент актора, а через те, що жінки категорично не довіряють йому, і не хочуть мати з ним ніяких стосунків.

Нагадаємо, що у сімдесятих-вісімдесятих роках минулого сторіччя Ніколсон бус справжнім секс-символом, якого жінки просто обожнювали. А він ставився до них без відповідної поваги – ображав і постійно зраджував. Напевно, саме тому нині жінки не хочуть випробовувати долю, і пов’язувати себе з Джеком будь-яким чином.

Джек Ніколсон скаржиться на свою репутацію
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...