Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Келлі Кларксон хоче другу дитину

Келлі Кларксон хоче другу дитину

 19-01-2015, 20:07       o_sem       638     
Келлі Кларксон хоче другу дитину


Відома співачка Келлі Кларксон, наразі, повністю занурилась у захоплюючу роль матері, й повністю щаслива, принаймні, за власними словами. Вона постійно ділиться зі своїми прихильниками новими фотографіями свого чада і власними переживання з цього приводу.

Нагадаємо, що свою першу дитину Рівер Роуз тридцяти дворічна співачка народила ще дванадцятого червня минулого року.

А зараз Келлі вже хоче мати другу дитину. Вагітність і материнство настільки сильно змінило її ставлення до життя, музики і сім’ї, що вона хоче неодмінно народити братика чи сестричку для Роуз, при чому чим швидше, тим краще. Келлі навіть жартує, що її чоловік Брендон Блексток вимушений ховатись від неї й її активності у цьому напряку.

Вже у березні цього року, вона планує випустити нову платівку, вже сьому за рахунком. На жаль, у ній майже не відчутні ті зміни, про які тепер говорить Келлі, адже створювалася вона ще до вагітності й на ранніх строках. Проте, Кларксон запевняє, що вже зовсім скоро приступить до написання наступного альбому, в який вкладе максимум нових знань і нових почуттів, які їй подарувала Рівер Роуз.

Що ж, ми раді за Келлі. І з нетерпінням чекаємо її нових пісень та альбомів. Бажаємо успіхів у творчості та здоров’я малечі.

Келлі Кларксон хоче другу дитину

Келлі Кларксон хоче другу дитину
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...