Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ірина Шейк і Кріштіану Роналду офіційно розійшлись

Ірина Шейк і Кріштіану Роналду офіційно розійшлись

 19-01-2015, 15:44       o_sem       1211     
Ірина Шейк і Кріштіану Роналду офіційно розійшлись


Нещодавно, преса гомоніла про можливий розрив між Іриною Шейк і її коханим Кріштіану Роналду. Ці чутки підігрівало і те, що на останню церемонію нагородження «Золотий м’яч» футболіст з’явився без своєї коханої. Тепер же ці чутки підтверджені офіційно – представник Ірини підтвердив факт розставання у інтерв’ю одному з популярних видань.

За його словами, будь-які чутки чи негативні відгуки у бік родичів пари – неправдиві. Тож, версія про те, що мати Кріштіану стала причиною розставання - виявилась неправдивою.

Нагадаємо, що Шейк і Роналду пробули разом майже п’ять років. У пресі постійно з’являлись чутки то про вагітність Ірини, то про весілля що має от-от відбутись.

Проте, останнім часом, їхні стосунки явно стали погіршуватись. Ще влітку, коли Кріштіану не з’явився на прем’єрі фільму «Геракл», в якому дісталась роль Ірині, почали говорити про погіршення стосунків пари. Потім почали з’являтись новини про постійні сварки футболіста та моделі. За словами інсайдерів, вони навіть святкували новий рік окремо один від одного. А останньою краплею стала церемонія вручення «Золотого м’яча». Тепер стало просто неможливо приховувати розрив.

Ірина Шейк і Кріштіану Роналду офіційно розійшлись

Ірина Шейк і Кріштіану Роналду офіційно розійшлись
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...