Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » «Золота малина» об’явила список претендентів (фото)

«Золота малина» об’явила список претендентів (фото)

 19-01-2015, 15:23       o_sem       2014     
Щороку, діячів мистецтва (зокрема кіномистецтва), які вразили своєю працею суспільство, нагороджують певними преміями і статуетками. Так, наприклад, одна з найвідоміших нагород у всьому світі з кіномистецтва – це легендарний Оскар. Проте, суспільство вирішило не влаштовувати дискримінацію і нагороджувати всіх, хто заслужив нагороди, навіть, якщо це і нагорода за найгірші роботи року минулого. Так і з’явилась легендарна премія «Золота малина, якою нагоджують тих, хто виконував свою роботу в минулому році гірше за всіх інших, за думкою компетентного журі. Цього року до домінантів потрапили відомі актори і гучні прем’єри 2014 року. Так, найбільше нагород у наступних:

Фільм «Трансформери: Епоха знищення» - цей фільм номінований аж у семи категоріях, не дивлячись на те, що глядачі доволі позитивно відгукувались про нього. Серед номінацій такі значущі як «найгірший фільм 2014», а також «гірший пріквел» і «гірший сіквел». Акторка Нікола Пельтц за виконання ролі у цьому фільмі може стати «гіршою акторкою другого плану», а також режисер «Трансформерів» - отримати звання «гіршого режисера».

«Золота малина» об’явила список претендентів (фото)


«Врятувати різдво» номінували шість разів, серед яких і головні номінації: гірший фільм, режисер і актор. Цей фільм не отримав серйозної розповсюдженості, навіть у США. Він заробив всього 2,5 мільйони у прокаті за два тижні, й зник із кінотеатрів. Проте, цей фільм похвалили церковнослужителі. За те, що у фільмі намагаються довести виключно християнське коріння свята Різдва. Сподіваємось, зйомочну команду цей факт потішить.

«Золота малина» об’явила список претендентів (фото)


У тих же трьох номінаціях, що і попередній фільм, буде конкурувати ще один - «Геракл: початок легенди». Цей фільм дійсно вийшов невдалим для Рені Харлін. Мало того, що він повністю провалився у прокаті, принісши величезні збитки. Так ще і ці п’ять номінацій «Золотої малини».

«Золота малина» об’явила список претендентів (фото)


«Черепашки-ніндзя» також претендують на звання найгіршого фільму, його творець - на звання гіршого режисера, а головна зірка Меган Фокс - на звання гіршої акторки, і ще на дві номінації. Чесно кажучи, доволі дивно бачити цей фільм у цьому списку. Він став приємним відкриттям для глядачів, його чудово зустрічали на всіх континентах, а сама Меган, як нам здається, чудово впоралась із роллю «цікавої» і сміливої журналістки Ейпріл О’Ніл. Проте, журі «Золотої малини», певно, видніше.

«Золота малина» об’явила список претендентів (фото)


Крім того, стало відомо, що організатори вирішили амністувати деяких акторів, які раніше отримували «Золоту малину», проте, вже встигли виправитись і «стати на шлях істинний». Так, до цього списку потрапила Крістен Стюарт (яка дуже не подобалась за гру в «Сутінках», проте, її нові фільми приємно вражають), Дженіфер Еністон (перекресливши все «попсове» минуле драмою «Торт»), Кіану Рівз (який отримав малину шість разів, проте, пречудово виконав роботу в бойовику «Джон Уік») і Бен Афлек.

«Золота малина» об’явила список претендентів (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...