Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кіану Рівз повертається до «Матриці»

Кіану Рівз повертається до «Матриці»

 18-09-2014, 10:38       o_sem       1095     
Кіану Рівз повертається до «Матриці»


П’ятдесятирічний актор, відомий за своїми ролями у культових фільмах, вирішив знову підняти тему «над мозку» і альтернативних реальностей. Цього разу, він зніметься не у повнометражному фільмі, а у серіалі.

Кіану, останнім часом, полюбляє експериментувати. У пошуках нової реалізації свого таланту, він вирішив не тільки виступити у вже традиційній для нього ролі актора, а ще й у ролі продюсера нового серіалу.

За інформацією з достовірних джерел, назва нового проекту Рівза – «Нью-Анжелес». Це буде науково-фантастичний серіал нового покоління. Другим продюсером стане відомий за режисурою «Дня Незалежності» Ролан Еммеріх. А сценарій до багатосерійника написав відомий автор кримінальних і графічних новел Грегг Гервіц.

Сюжет серіалу трохи перегукується з ідеєю трилогії «Матриця». Головний герой – хлопець, який не хоче жити у реальному світі, бо він занадто нудний і незрозумілий для нього. Тому, він майже повністю поринає у життя віртуально, де створює собі альтернативну особистість. Що станеться з ним потім і яку таємницю він розкриє – покаже новий серіал Кіану Рівза. Критики вже погодилися з тим, що завдяки актуальній темі і цікавому акторському складу, серіал, скоріше за все, стане досить успішним.

Кіану Рівз повертається до «Матриці»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...