Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мік Джаггер заснував стипендію

Мік Джаггер заснував стипендію

 21-01-2015, 21:00       o_sem       743     
Мік Джаггер заснував стипендію


Легендарний співак Мік Джаггер вирішив заснувати стипендію у лондонському коледжі мистецтв Central Sain Martins у честь своєї коханої Лорен Скотт. Як повідомляється, програма буде працювати вже з наступного навчального року. До неї включили дворічну оплату навчання, проживання та харчування одного зі студентів. Як зазначив директор факультету моди коледжу Фабіо Пірас: «Ми всі дуже вдячні Міку Джаггеру за його надзвичайно щедрий крок, який він зробив аби увіковічити пам’ять про Лорен Скотт. Наші студенти жертвують багато чим, аби потрапити на цей курс і дуже наполегливо працюють, аби внести свій внесок у розвиток модної індустрії».

Нагадаємо, що кохана Міка Джаггера дизайнер і модель Лорен Скотт загинула у готельному номері у Нью-Йорку в березні минулого року. Вона вкоротила собі віку на сорок восьмому році життя. Як розповідають засоби масової інформації, вона обрала смерть через повішання.

Мік був разом із Лорен останні десять років її життя. Це була талановита та натхненна жінка, яка з надзвичайною ніжністю ставилась до моди. Лорен працювала моделлю у Парижі. А на початку дев’яностих років минулого сторіччя переїхала до Америки і стала самостійно створювати моду.

Мік Джаггер заснував стипендію

Мік Джаггер заснував стипендію

Мік Джаггер заснував стипендію
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...