Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Про «нормальність» життя зірок – інтерв’ю Кеті Холмс

Про «нормальність» життя зірок – інтерв’ю Кеті Холмс

 22-01-2015, 20:30       o_sem       1330     
Про «нормальність» життя зірок – інтерв’ю Кеті Холмс


Не дивлячись на свій зірковий статус, Кеті ніколи не намагається «бути вищою». Вона спокійно приходить на кастинги й інтерв’ю без цілої армії супроводжуючих – тілоохоронців, асистентів, помічників й агентів. У своєму інтерв’ю глянцевому виданню вона розповіла як їй вдається бути простою і звичайною жінкою, навіть, маючи за плечима вісімнадцять років кінематографічної кар’єри та шлюб із одним з найвідоміших акторів сучасності.

Як розповідає Кеті, наразі, вона веде тихе життя у Нью-Йорку: вранці встає дуже рано, разом зі своєю маленькою донечкою Сурі, сама веде її до школи, а потім починається її робочий день – кастинги, фотосесії, зйомки, зустрічі, інтерв’ю. Вона робить це з легкістю та любов’ю, адже саме цим вона і мріяла займатись все своє життя. Її вечір теж доволі нормальний – посиденьки з друзями, караоке, кіно або галереї, яких повно навколо її Нью-Йоркського помешкання. Тож, загалом, Кеті вважає себе цілком нормальною та звичайною людиною.

Наразі, як зазначає сама Холмс, її головними пріоритетами являється її донечка та робота. Поки що вона не планує нових стосунків і не мріє ще раз вийти заміж.

Щодо шлюбу з Томом Крузом, акторка воліє не говорити. Хоча б просто тому, що це не має ніякого сенсу. Найголовніше, що після цього шлюбу народилась Сурі – її головне щастя у житті.

Сурі, за словами Кеті, розкрила у ній схований потенціал кохання. Акторка зізнається, що навіть не підозрювала скільки в неї любові, доки не народила донечку. Напевно, саме тому вона не передає її виховання мамі чи нянечкам, а намагається все робити самостійно. Вона не тільки гуляє з нею, робить уроки та відводить до школи і забирає звідти, зірка ще й постійно готує всілякі смаколики, які обожнює Сурі.

Погодьтесь, таку просту, відкриту і «приземлену» зірку не часто зустрінеш. Вона сама водить доньку до школи, не любить бодігардів і частенько їздить у метро. Сама Кеті мотивує це тим, що у неї надзвичайно гарне виховання. Сама вона родом із невеликого містечка – п’ята донечка у сім’ї. Її з дитинства привчали як до скромності та вдячності, так і до того, що все дістається тільки завдяки постійній праці. Тому вона, навіть через стільки років відомості, не втратила своєї особистості.

Як розповіла Кеті, життя її навчило тому ж, чого її вчили батьки – важливо бути працьовитою та вдячною людиною. Тоді перед тобою відкриються всі двері, й ти зможеш здійснити всі свої мрії.

Про «нормальність» життя зірок – інтерв’ю Кеті Холмс
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...