Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Антоніо Бандерас показав молоду кохану

Антоніо Бандерас показав молоду кохану

 22-01-2015, 12:12       glamur       2227     
Антоніо Бандерас показав молоду кохану


Після розлучення з Мелані Гріффіт знаменитий актор Антоніо Бандерас спершу зустрічався з численними прихильницями, а потім почав зустрічатися з голландською банкіршею Ніколь Кемпелен, яка молодша за нього на 20 років.

Антоніо приховував свої стосунки від преси, але все таємне, рано чи пізно стає явним.

54-річний Антоніо вперше з'явився зі своєю 34-річною супутницею на врученні премії відомої іспанської газети в Мадриді. Де, багато хто помітив, що Ніколь Кемпелен схожа на колишню дружину Бандераса Мелані Гріффіт. У молодості Мелані Гріффіт виглядала дуже привабливо, але через наркотики і алкоголь мало не погубила себе. Вона теж блондинка, теж вище свого коханого, теж може похвалитися пишним бюстом і стрункими довгими ногами.

Зараз між колишнім подружжям все в минулому - актриса всіма шляхами намагається забути про свій шлюб. Наприклад зафарбовує різними засобами татуювання на плечі, зроблене на честь Антоніо.

З своєї коханої Антоніо Бандерас зустрічається пів року, а вже встиг об'їздити з нею мало не півсвіту. Парочка побувала в Тунісі, Сен-Тропе та Парижі, Каннах та Мадриді. Через постійні подорожі Ніколь Кімпел не встигає працювати.

Подруга Бандераса - дуже розумна і самостійна дівчина. Голландка працює фінансовим консультантом і має високий дохід.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...