Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна подякувала спецслужбам

Мадонна подякувала спецслужбам

 25-01-2015, 22:00       o_sem       683     
Мадонна подякувала спецслужбам


Легендарна співачка Мадонна нещодавно опублікувала на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі лист із подякою. Вона дякувала всім працівникам Федерального Бюро Розслідування США та працівникам правоохоронних органів Ізраїлю за те що вони, змогли затримати злочинця, який вкрав перші записи з нового альбому співачки і виклав їх у доступ в мережу Інтернет.

«Я глибоко вдячна ФБР, слідчим поліції Ізраїлю і всім тим, хто допоміг зловити цього хакера. Я ціную своїх прихильників, які надали необхідну інформацію у справі, й продовжують це робити, стосовно витоку моєї музики,» - написала співачка.

Крадієм виявився тридцяти дев’ятирічний житель Ізраїлю, ім’я якого не розголошується в інтересах слідства.

Крім того, Мадонна у чергове нагадала як болюче сприйняла цю хакерську атаку. Вона, як людина творча і чуттєва, дуже серйозно занепокоєна станом сучасної особистої безпеки кожного жителя планети. Адже, якщо навіть її, доволі захищену від подібних випадків артистку зі світовим ім’ям, змогли обікрасти, то що вже й казати про звичайних людей, які не мають подібних ресурсів. Співачка зазначила, що буде прикладати всіх зусиль для того, щоб її фанати більше не були обдурені хакерами. Цілком можливо, що вона, навіть, почне фінансувати анти-хакерські організації, хоча сама співачка на це поки що тільки натякає.

Мадонна подякувала спецслужбам
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...