Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Просте щастя Гвен Стефані

Просте щастя Гвен Стефані

 27-01-2015, 19:00       o_sem       1315     
Просте щастя Гвен Стефані


Відома співачка й ікона стилю Гвен Стефані розповіла у своєму новому інтерв’ю виданню People про те, що справді робить її щасливою.

Як не дивно, чисельні нагороди, всесвітнє визнання і тисячі прихильників не могли дати їй відчуття повного щастя. Напевно, не дивлячись на свій зірковий статус, будь-яка жінка залишається жінкою. Гвен розповіла, що найбільше щастя у її житті – це її троє улюблених синів, чоловік і їхнє сімейне життя.

Наразі, вона не обтяжує себе заняттями, що «несуть значне смислове навантаження». Вона воліє насолоджуватися життям і не перейматися тим, як воно тече. Вони із чоловіком часто просто гуляють Лос-Анджелесом, насолоджуючись компанією один одного. А, іноді, вибираються всією сім’єю на спільний пікнік чи просто прогулянку.

У результаті того, що вона перестала намагатися контролювати кожну секунду навколишнього світу, в її житті з’явився певний елемент несподіванки: «Все, що відбувається зараз – за межами мого плану. Наприклад, вагітність чи участь у «Голосі», чи запис пісень», - говорить співачка. І її це цілком влаштовує. Вона насолоджується життям, і з нетерпінням чекає що ж цікавенького принесе наступний день. Щиро вітаємо Гвен, адже, схоже, вона знайшла ідеальний баланс у своєму житті, що вдається далеко не кожній людині, і бажаємо втримати цей баланс якомога довше.

Просте щастя Гвен Стефані

Просте щастя Гвен Стефані

Просте щастя Гвен Стефані
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...