Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пелтроу мало не звільнили

Гвінет Пелтроу мало не звільнили

 25-01-2015, 21:00       o_sem       939     
Гвінет Пелтроу мало не звільнили


Робота акторів – це доволі складний процес, який потребує не тільки таланту, а й витримки і досвіду. Звісно, така відома і популярна акторка, як Гвінет Пелтроу, чудово знає про це, і неодноразово доводила свій професіоналізм на знімальному майданчику. Але навіть вона, іноді, знаходиться на межі звільнення, не зважаючи на свій досвід і популярність.

У одному зі своїх останніх інтерв’ю акторка розповіла, що якось, під час зйомки нового фільму «Мордекай» вона була впевнена, що її от-от звільнять. І все через те, що вона постійно сміялась. Таку реакцію у акторки викликали штучні вуса Джоні Деппа, який виконав роль головного героя у фільмі. Гвінет же стала його кіно-дружиною. Звісно, сценарій не обійшовся без сцен із поцілунками сімейної пари. Та от через ті самі вуса, Гвінет ніяк не могла змусити себе поцілувати Деппа, більш того вона постійно сміялась. Таким чином, вона «попсувала» близько п’ятнадцяти дублів.

У решті-решт, професіоналізм взяв гору і Гвінет виконала все по сценарію ідеально, проте, вона досі не може розповідати про це без посмішки, яка перетворюється на сміх. Також вона розповіла, що трохи заздрить Пенелопі Круз, яка знімалась з Деппом у відвертій сцені у фільмі «Кокаїн». Адже Пенелопа цілувала Джоні, а Гвінет довелось боротися з його штучними вусами.

Гвінет Пелтроу мало не звільнили

Гвінет Пелтроу мало не звільнили

Гвінет Пелтроу мало не звільнили
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...