Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кару Делевінь розкритикували (фото)

Кару Делевінь розкритикували (фото)

 25-01-2015, 18:25       o_sem       1313     
Кару Делевінь розкритикували (фото)


Популярність і відомість тягне за собою велику відповідальність. Адже з того моменту, коли ти стаєш відомою людиною, одразу ж потрапляєш під ретельний і постійний нагляд суспільства. Тож, кожному, хто мріє про відомість варто бути готовим до осудів і критики. Сподіваємося, відома модель, акторка, співачка і дизайнерка Кара Делевінь була готовою до цього.

Нещодавно, у мережі Інтернет з’явились перші промо-знімки рекламної кампанії Tag Heuer, в якому головними героями стали Кара і маленьке левенятко. На цих знімках модель тримає маленького лева на руках, годує з пляшечки штучним молоком і кладе до пащі малому хижаку пальця.

Проте, далеко не всі у захваті від такої фотосесії. Багато користувачів соціальних мереж звинуватили Кару в жорстокому ставленні до тварин, адже маленькі левенята, на їхню думку - це не реквізит для фотосесії. А член Всесвітньої організації захисту тварин Ніл Д’Круз, до того ж, має претензію і до самого бренду Tag Heuer: «Здоров’я тварин не має бути під загрозою заради красивих знімків. Ця рекламна кампанія у чергове доводить, що світові бренди не соромляться використовувати диких тварин для своєї вигоди. Це неприпустимо у сучасному світі!».

Кару Делевінь розкритикували (фото)

Кару Делевінь розкритикували (фото)

Кару Делевінь розкритикували (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...