Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джоан Колінз розкритикувала зірок

Джоан Колінз розкритикувала зірок

 27-01-2015, 12:31       o_sem       1529     
Джоан Колінз розкритикувала зірок


Відома вісімдесяти однорічна акторка Джоан Колінз не так часто радує нас своїми інтерв’ю, очевидно, вік дає своє. Але нещодавно вона, все ж, вирішила дати невеличке інтерв’ю, у якому розповіла про своє ставлення до сучасних акторок.

Зокрема, вона прокоментувала зовнішній вигляд зірок на останній церемонії вручення премії «Золотий глобус». Виявилось, що Джоан не дуже задоволена виглядом акторок. На її думку краще всіх виглядали Амаль Клуні, Меріл Стріп і Дженіфер Лопес. Вони продемонстрували свій унікальний стиль і смак, «виділилися з юрби». А всі інші, за словами Джоан – схожі одна на одну, неначе вони абсолютно не мають власного смаку. Вона вщент розкритикувала красунь сучасності, заявивши, що всі вони «підпали під дію стадного інстинкту» .

Також акторка пригадала свої молоді роки, коли вона потрапила до Голівуду. За її словами, то був дійсно розквіт індустрії – всі акторки виглядали розкішно, проте, абсолютно оригінально. Мерлін Монро, Лана Тернер, Барбара Стенвік, С’юзен Хейворд – всі вони були вражаючими, не дивлячись на те, що своїм стилем, мейк-апом і зачісками займались майже власноруч. Тож, на думку Джоан, сучасним представницям кіно-індустрії є чому повчитись у їхніх попередниць.

Джоан Колінз розкритикувала зірок

Джоан Колінз розкритикувала зірок
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...