Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Елізабет Олсен розійшлась зі своїм бойфрендом

Елізабет Олсен розійшлась зі своїм бойфрендом

 27-01-2015, 22:00       o_sem       1591     
Елізабет Олсен розійшлась зі своїм бойфрендом


Відома акторка Елізабет Олсен здивувала нас неочікуваною новиною. Вже не перший тиждень у засобах масової інформації, як «паперових», так і цифрових, «ходять» чутки, що вона вирішила розійтись зі своїм хлопцем Бойдом Холдбруком. Виявилось, що ці чутки абсолютно правдиві.

Двадцяти п’ятирічна Елізабет, після трьох років стосунків, вирішила розлучитись із тридцяти трьохрічним Бойдом. Нагадаємо, що пара вже була на межі одруження. Вони, навіть, були заручені, Холбрук подарував коханій надзвичайно гарну обручку. До речі, саме коли Елізабет перестала носити обручку – журналісти і почали говорити про розставання пари. Як виявилось, не дарма, - офіційний представник сестер Олсен підтвердив цю інформацію в інтерв’ю відомому табло їду US!Weekly.

Прихильники Елізабет неочікували такого повороту в її особистому житті – вони активно обговорюють цю новину. Тепер вони уважно відслідковують кожен крок акторки – чи не з’явиться на обрії той принц, що «розвалив» таку красиву пару. Такий сплеск чуток викликаний тим, що у повідомленні представника Елізабет не була зазначена причина по якій пара розійшлась. Не було вказано і те, хто став ініціатором розставання.

Елізабет Олсен розійшлась зі своїм бойфрендом
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...