Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Адель поїде у світове турне

Адель поїде у світове турне

 27-01-2015, 21:30       o_sem       966     
Адель поїде у світове турне


Відома співачка Адель вирішила, все ж таки, порадувати своїх прихильників. У решті-решт вона відправляється у світове турне. Цю подію анонсувала сама Адель, попередивши, що це трапиться не раніше, ніж вийде її третій альбом, і це буде турне у його підтримку. Точна дата початку турне поки що не відома, проте, за словами співачки, це трапиться у 2016 році. Крім того, поки що не затверджений маршрут по якому Адель буде відвідувати різні міста.
Нагадаємо, що другий альбом «21» з’явився у 2011 році – чотири роки тому. Це доволі велика перерва для творчої людини, і далеко не всім вдається повернути собі колишню славу після неї. Проте, у нас не виникає сумнівів щодо того, чи вдасться це Адель.

Причиною такої тривалої перерви стала вагітність співачки. Після народження свого синочка вона вирішила присвятити йому деякий час і не залишати Анжело на няньок.

За словами інсайдера, Адель вирішила, що Анжело вже достатньо великий і може залишатись на тривалий час без мами, тож її не буде мучати сумління під час роботи на якомусь концерті. Ходили чутки, що співачка хотіла повністю покинути музику. Однак, за словами інсайдера, Адель закохана у музику і не може уявити собі життя без співів, тож питання турне – це було лише питання часу.

Адель поїде у світове турне

Адель поїде у світове турне

Адель поїде у світове турне
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...