Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ема Уотстон стане героїнею «Красуні та чудовиська»

Ема Уотстон стане героїнею «Красуні та чудовиська»

 28-01-2015, 20:30       o_sem       1033     
Ема Уотстон стане героїнею «Красуні та чудовиська»


Відома голівудська акторка Ема Уотстон отримала нову роль. Цього разу це не буде скандальний фільм, проте, ми впевнені, він буде не менш очікуваним. Компанія Disney запускає екранізацію популярного мультфільму «Красуня та чудовисько». І Ема, звісно, зіграє роль красуні Бель. Виявляється, це була її давня, майже дитяча мрія.

Про це повідомила сама акторка на своїй персональній сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Нарешті, я можу розповісти вам про це: я виконаю роль Бель у новому фільмі Disney! Я обожнювала цю казку у дитинстві й тепер я просто у захваті від того, що буду танцювати під «Be Our Guest» і, навіть, співати «Something There». Схоже, саме час для уроків вокалу!» - написала Ема.

Над фільмом будуть працювати такі імениті спеціалісти як Стівен Чбоскі, який вже працював з Емою у фільмі «Як добре бути тихонею», а режисером стане Білл Кондон, відомий такими стрічками, як «П’ята влада» і «Дівчата мрії» та багатьма іншими.

Варто зазначити, що Ема вже давно мріяла про цю роль. Вона навіть збиралась зіграти Бель у екранізації Warner, проте, режисер проекту сам відмовився від її роботи. А потім зйомки відклали на невизначений термін.

Ема Уотстон стане героїнею «Красуні та чудовиська»
Ема Уотстон стане героїнею «Красуні та чудовиська»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...