Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кіра Найтлі у новому випуску Elle UK (фото)

Кіра Найтлі у новому випуску Elle UK (фото)

 28-01-2015, 22:30       o_sem       1028     
Кіра Найтлі у новому випуску Elle UK (фото)


Останнім часом, відома акторка Кіра Найтлі стає все популярнішою у світовому шоу-бізнесі. Вона постійно з’являється на різноманітних світських заходах, прикрашає собою обкладинки відомих журналів, дає інтерв’ю і знімається у нових проектах. Крім того, Кіра не забуває і про особисте життя – зірка, яка в цьому році святкуватиме своє тридцятиріччя, незабаром стане вперше мамою, чому вона, за її словами, надзвичайно рада.

Проте, у новому випуску Elle UK вона розповідала не тільки про номінацію на Оскар і вагітність. Цього разу вона повідала читачам, зокрема, про свій стиль. Нагадаємо, що нещодавно в одному з авторитетних видань її було названо «найстильнішою вагітною». У цьому рейтингу Кіра «обійшла» улюбленицю публіки герцогиню Кетрін.

Виявилось, що Кіра не притримується ніяких правил, обираючи, що саме одягти. Вона вважає, що всі правила вигадані даремно. Якщо людина хоче вдягтись екстравагантно і незвичайно – будь-ласка. Це її повне право. Головне, щоб при цьому, ви відчували себе щасливим.

А щоб підняти настрій Кіра використовує секретну зброю – помаду насиченого й яскравого кольору, переважно, червоного. Цього трюку її навчила ще мама, і Найтлі запевняє, що це діє, як справжнісінький антидепресант, адже гарна жінка завжди відчуває себе краще. Тож, будемо намагатись підіймати собі настрій за рецептом від зірки великого кіно.

Кіра Найтлі у новому випуску Elle UK (фото)

Кіра Найтлі у новому випуску Elle UK (фото)

Кіра Найтлі у новому випуску Elle UK (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...