Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Крістен Стюарт йде з професії

Крістен Стюарт йде з професії

 29-01-2015, 20:00       o_sem       1212     
Крістен Стюарт йде з професії


Зірка «Сутінкової саги» Крістен Сюарт вчергове заявила про те, що вона збирається піти з кар’єри акторки. Про це вона розповіла в інтерв’ю одному з відомих і авторитетних видань. Мова йде не про повне перекваліфікування акторки, а лише про тимчасову відпустку від роботи.

«Я просто хочу трохи побайдикувати. Мені треба перевести дихання. Я хочу трохи побути вдома і нічого не робити,» - заявила Крістен.

А під час цієї відпустки Крістен напевно буде малювати. Малювання – це її хобі, яке дозволяє їй розслабитись і реалізувати свій творчій потенціал. В її скарбничі аж шість готових картин. Проте, вона не вважає себе художницею. Їй просто подобається виплескувати свої емоції таким чином, на її думку - це чудовий спосіб робити щось творче, але щось, що відрізняється від кінематографії.

Крім того, Стюарт – дуже гарний кухар. Вона вважає, що може приготувати все, що завгодно. За словами Крістен, вона любить не тільки готувати щось смачненьке, а і смачненько поїсти.

З чим пов’язане її бажання відпочити від кіно, Стюарт не уточнила. Цілком можливо, що вона дійсно просто втомилась від Голівудського життя. Також не можна виключити, що її «перерва», пов’язана з пошуком другої половинки, адже, останнім часом, цей аспект життя – найбільш проблемний. Крістен, навіть, почали приписувати гомосексуальний зв’язок з її подругою. Проте, сама Крістен це заперечує.

Крістен Стюарт йде з професії
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...