Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Памела Андерсон вважала себе не досить гарною

Памела Андерсон вважала себе не досить гарною

 29-01-2015, 16:15       o_sem       905     
Памела Андерсон вважала себе не досить гарною


Нещодавно, Памела Андерсон підписала важливий контракт із великим модельним агентством. У зв’язку з цим, Памела дала інтерв’ю виданню, і розповіла про свої плани на майбутнє і комплекси минулого.

Виявилось, що одна з найбажаніших жінок світу дуже сильно комплексувала щодо своєї зовнішності. В юності, жінка, що через декілька років покорила мільйони сердець по усьому світові, навіть подумати не могла, що вона гарненька чи приваблива. Вона завжди була дуже активною дівчинкою і віддавала перевагу хлопчачим іграм і компаніям.

Занурюючись у спогади, Памела процитувала свою маму:
«Моя мама завжди говорила мені, що справжня краса йде з середини. Я розумію, що це звучить доволі банально, але я повірила її словам».

Тепер, же, не дивлячись на свій вік, вона регулярно отримує контракти з модними брендами і модельними агентствами. За словами Андерсон, 2015 рік для неї вийде надзвичайно насиченим. У найближчому майбутньому, її чекають зйомки аж у п’яти нових проектах. Вона знімається у двох короткометражних фільмах, наразі, і планує продовжувати кіно-кар’єру. І вік їй не стане на заваді. Памела виступає за природне й активне старіння.

Памела Андерсон вважала себе не досить гарною
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...