Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джуліана Мур розповіла про віру

Джуліана Мур розповіла про віру

 30-01-2015, 14:35       o_sem       1518     
Джуліана Мур розповіла про віру


Останнім часом, Джуліана Мур все частіше з’являється на обкладинках модних журналів і в ефірах ток-шоу. Її популярність стрімко росте. Тому легендарний журнал The Hollywood Reporter вирішив взяти у неї особливе інтерв’ю.

У цьому інтерв’ю ставився акцент саме на особисте життя і душевні переживання Джуліани. Зокрема, акторка розповіла, що вже доволі давно втратила віру в Бога. Це сталося п’ять років тому, коли в акторки померла матір. Жінка згасла за лічені тижні через бактеріальну інфекцію. Це надзвичайно глибоко шокувало Джуліану: «…тоді я зрозуміла, що «там» нікого немає, весь світ – це хаос».

Також п’ятдесяти чотирьохрічна зірка екрану розповіла про те, як їй вдалось віднайти баланс у професійному й особистому житті. До якогось періоду, Джуліана була впевнена, що працювати треба лише над своєю кар’єрою, а особисте життя «якось владнається саме собою». Та такий підхід привів до того, що у віці тридцяти років її особисте життя знаходилось у надзвичайно сумному стані, й Мур не знала що з цим робити. Тільки коли вона зрозуміла, що треба прикладати зусилля для розвитку і цього аспекту життя, тільки тоді цей «фронт» почав налагоджуватись. Тож, вона радить всім прихильницям не зациклюватись тільки на своїй кар’єрі – це ще не все, що важливо у житті.

Джуліана Мур розповіла про віру

Джуліана Мур розповіла про віру

Джуліана Мур розповіла про віру
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...