Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна сумує за дочкою (фото)

Мадонна сумує за дочкою (фото)

 30-01-2015, 20:30       o_sem       2228     
Мадонна сумує за дочкою (фото)


Не дивлячись на свою відомість і зірковість, співачка Мадонна ще й звичайна мати. І вона так само переживає за своє чадо, як і будь-яка звичайна мати.
Нещодавно, Мадонна побувала на вечірньому шоу, де розповідала про своє життя. Зокрема, доволі довго вона розповідала про свою доньку Лурдес.

Нагадаємо, що доця дуже схожа на свою матір, і вона часто супроводжувала матір на різноманітні світські заходи. Ще з підліткового віку вона увійшла у «зіркову касту». У минулому році дівчина закінчила Нью-Йоркську школу музики і мистецтва LaGuardia, яка також відома, як «Школа слави». А тепер дівчина вступила у Мічиганський коледж. На продовженні навчання наполягла сама Мадонна. Вибір коледжу також не випадковий – зіркова мама одна з найвідоміших його випускниць.

Але біда у тому, що Мадонна надзвичайно прив’язана до своєї донечки, і, наразі, їй дуже важко обходитись без неї.

«Дуже важко відпускати своїх дітей. Коли Лурдес поїхала до коледжу, у моїй голові все, ніби перемішалось. Мені нелегко було звикнути з цією думкою і я дуже-дуже сильно за нею сумую й донині. Вона ж частина мене. Це як залишитись без руки», - розповіла про свої почуття співачка.

Проте, зірка розуміє, що так треба. Це доля всіх батьків і вона має з цим змиритись.

Мадонна сумує за дочкою (фото)

Мадонна сумує за дочкою (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...