Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джастін Бібер вибачився перед фанатами

Джастін Бібер вибачився перед фанатами

 30-01-2015, 13:49       o_sem       976     
Джастін Бібер вибачився перед фанатами


Відомий співак і скандаліст Джастін Бібер вирішив вибачитись перед всіма своїми фанатами. Ні для кого не секрет, що, останнім часом, хлопець поводив себе дуже агресивно та провокативно. За останній рік він наробив багато помилок, проте, раніше він вперто їх не визнавав. Тож, основна маса людей вирішила, що хлопець страждає від «зіркової хвороби». Що ж, цілком можливо, що так воно і було. Але сталось неочікуване. Хлопець вирішив вибачитись перед всіма, кого міг так чи інакше образити. Для цього він обрав спосіб відео-звернення, яке він виклав на своїй сторінці у соціальній мережі.

«…Я не той за кого себе видаю. Я просто «роблю вигляд», що я такий аби приховати те, що в дійсності я не та людина, яка просто скаже: «Чхав я на вашу думку». Я просто хочу бути добрим, ніжним і м’яким, таким, який я насправді. І нехай хтось назве мене ганчіркою, я просто такий, яким мене виховала моя мама», - сказав у зверненні співак.

Таке неочікуване покаяння шокувало багатьох. Можливо і дійсно, всі його негативні вчинки - це спосіб позбутись від соціального тиску, який він постійно відчував останнім часом. Сподіваємося, Бібер зможе розібратись у своїх почуттях і дійсно стане на шлях виправлення минулих помилок і удосконалення себе.

Джастін Бібер вибачився перед фанатами
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...