Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хайді Клум розповіла про свою кар’єру

Хайді Клум розповіла про свою кар’єру

 31-01-2015, 21:00       o_sem       1022     
Хайді Клум розповіла про свою кар’єру


Відома модель Хайді Клум, наразі, знаходиться у промо-турі по Австралії, у рамках якого вона представляє свою авторську колекцію спідньої білизни, яка має назву Heidi Klum Intimates. Вона створювала її в колаборації з відомим брендом білизни Bendon. Вона популярна, відома та високооплачувана модель. Проте, колись були часи, коли вона не мала нічого з цього. Її не сприймали як модель взагалі.

В одному зі своїх останніх інтерв’ю вона розповіла, що:
«Я ніколи не була моделлю для подіуму. Все це через те, що мені не підходили речі. Я мала занадто пишну фігуру для них. Навіть тоді, коли я жила у Германії і виграла модельний конкурс. Я завжди працювала в якості моделі для білизни, так як я не підходила під стандарти високої моди».

На початку кар’єри Хайді відмовляли відомі бренди, бо не вважали її не тільки досвідченою чи відомою, а ще й такою, яка має дуже багато недоліків у зовнішності.

Сама модель впевнена, що подібне - це забобони у модельному світі. Хайді впевнена, що модельному бізнесу треба передивитись свої пріоритети. Час вже звертати увагу на жінок із нормальними жіночними формами, а не опиратись на застарілі стандарти.

І вона найкращий приклад того, що жінки із «нестандартними» жіночними формами дійсно можуть досягати значного успіху – по оцінкам незалежних журналістів, вона заробляє більше, ніж сімдесят мільйонів доларів на рік. А також має три власних ток-шоу на телебаченні Германії і США, а зараз ще й власну лінію спідньої білизни.

Хайді Клум розповіла про свою кар’єру
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...