Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джонні Депп і Ембер Херд все ж таки одружаться?

Джонні Депп і Ембер Херд все ж таки одружаться?

 1-02-2015, 22:00       o_sem       1231     
Джонні Депп і Ембер Херд все ж таки одружаться?


Відома зіркова пара акторів Джонні Деппа і Емер Херд все ж таки вирішили узаконити свої стосунки. Принаймні про це говорять всі таблоїди світу. Зі слів інсайдерів стало відомо, що пара так довго відкладала це свято через те, що обидва постійно зайняті у нових проектах у різних частинах світу. Їхні графіки настільки завантажені, що вони не могли призначати весілля доти, доки у ньому не з’явились спільні дати. Той же інсайдер запевняє, що «день Х» намічений на наступні вихідні.

Актори планують взяти шлюб на острові, що належить Джонні, у Карибському морі. На весілля запрошені тільки найближчі друзі та родичі. Загалом – близько п’ятдесяти чоловік.

Нагадаємо, що Ембер і Джонні почали зустрічатись ще у 2011 році. Їхній роман закрутився під час зйомок фільму «ромовий щоденник». Вийшло так, що Ембер «відбила» Джонні у його тодішньої коханої Ванеси Параді. Проте, Ванеса і Джоні залишились друзями. Їх багато що пов’язує, зокрема, двоє спільних дітей. На початку минулого року – у січні 2014 – стало відомо про те, що Ембер і Джонні заручені. З тих пір всі очікували коли ж пара об’явить про весілля. І ось, це сталося – схоже, що цього разу інсайдери дають достовірну інформацію, адже стало відомо, що Ембер вже придбала весільну сукню від Stella McCartney.

Джонні Депп і Ембер Херд все ж таки одружаться?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...