Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нарешті, офіційно: Джесіка Біл вагітна

Нарешті, офіційно: Джесіка Біл вагітна

 3-02-2015, 20:45       o_sem       1534     
Нарешті, офіційно: Джесіка Біл вагітна


Нарешті, пара відомого співака Джастіна Тімберлейка і знаменитої акторки Джесіки Біл таки визнали очевидне. Вже зовсім скоро у них народиться дитина! З чим ми власне їх і вітаємо.

«Зізнався» сам Джастін, не витримавши натиску суспільства. Причиною цьому послугувала та неймовірна кількість привітань, які співак отримав у день свого народження у соціальних мережах і поза ними. Тому Тімберлейк вирішив віддячити своїм прихильникам, і на своїй сторінці у Instagram опублікував знімок себе самого цілуючого живіт вагітної Джесіки. Підпис під фото остаточно розставив всі крапки над «і»:

«Дякую УСІМ за привітання! У цьому році я отримаю НАЙКРАЩИЙ подарунок. Не можу дочекатись!»

А по хештегам під написом можна зрозуміти, що пара вирішила не дізнаватись стать дитини. Джастін навіть запропонував вгадати фанам, хто ж з’явиться в їхній сім’ї – хлопчик чи дівчинка?

Тож, затамувавши подих і ми дочекаємось разом із батьками цього моменту. А прогноз вам від нас – пара чекає на дівчинку. Принаймні такі чутки вже почали ширитись у ЗМІ й соціальних мережах. А поки що, щиро вітаємо майбутніх батьків і бажаємо мамі та дитинці здоров’я і всього найкращого.

Нарешті, офіційно: Джесіка Біл вагітна

Нарешті, офіційно: Джесіка Біл вагітна

Нарешті, офіційно: Джесіка Біл вагітна
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...