Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Історія про агента 007 продовжується

Історія про агента 007 продовжується

 19-09-2014, 10:58       o_sem       1279     
Історія про агента 007 продовжується


Стало відомо, що режисер Сем Мендес і вся знімальна група, будуть готові приступити до зйомок продовження культової історії про агента секретної служби Англії Джеймса Бонда вже шостого грудня цього року. Орієнтовно, процес зйомок, монтажу і озвучування займе близько одного року.

Тож, наступну серію бондіани ми з вами побачимо не раніше, ніж у кінці 2015-го року – на початку 2016. За чутками, британська прем’єра очікується 23 жовтня 2015 року, американська – 6 листопада того ж року.

Вже відомо, що головну роль виконає той же Денiел Крейг. Крім того, зараз відомо, що роль агента М виконає Райф Файнс. У зйомках приймуть участь Рорі Кіннер, Наомі Харріс, а також Бен Уішоу. Хто стане черговою «дівчиною Бонда», поки що не відомо. Очікується, що про остаточні списки акторів, які приймуть участь у зйомках, можна буде дізнатися у кінці листопада.

Над розробкою сценарію двадцять четвертого фільму про Джеймса Бонда приймав участь «золотий склад» сценаристів, які до цього працювали над найпопулярнішою стрічкою франшизи «Координати «Скайфол»» - Джон Логан, Ніл Первіс і Роберт Уейд.

Історія про агента 007 продовжується
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...