Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі - найбільш шанована жінка світу

Анджеліна Джолі - найбільш шанована жінка світу

 4-02-2015, 21:45       o_sem       1737     
Анджеліна Джолі - найбільш шанована жінка світу


Нещодавно у вільний доступ надійшли результати дослідження опитування суспільної думки. Це дослідження провела компанія YouGov. За їхніми результатами акторка Анджеліна Джолі стала найбільш поважною жінкою на міжнародній арені. Для неї це важливий крок вперед – у минулому році вона у цьому ж рейтингу займала аж дев’ятнадцятий рядок. Звісно, рейтинг не обійшовся без його постійних діючих персонажів – Хіларі Клінтон, Ангели Меркель і Єлизавети ІІ. Вони дійсно важливі персони на міжнародній арені, й кожного року це підтверджує опитування.

В опитуванні взяли участь більше двадцяти п’яти тисяч людей із двадцяти трьох країн світу. У першій трійці опинились Анджеліна Джолі, Малала Юсуфзай і Хіларі Клінтон. Крім того, у десятку увійшли Мішель Обама, Селін Діон, Опра Уінфрі, Джулія Робертс, Аун Сан Су Чжи і Ангела Меркль.

Анджеліна Джолі - найбільш шанована жінка світу


Серед чоловіків першим у рейтингу став Біл Гейтц. Компанію йому там склали Барак Обама (на другому місці), Сі Цзиньпин (генеральний секретар комітету Комуністичної партії Китаю – дуже впливова людина), Джекі Чан, Нарендра Моді, Папа Римський Франциск (аж на шостій сходинці), одразу за ним Далай-лама, Джек Ма, Стівен Хокінг і Девід Бекхем.

Анджеліна Джолі - найбільш шанована жінка світу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...