Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Їжа від Бейонсе

 5-02-2015, 20:30       o_sem       823     
Їжа від Бейонсе


Відома співачка Бейонсе продовжує пошук альтернативних способів заробітку. Щось таке, що приносило б копієчку в дім і без постійних гастрольних турів і зйомок кліпів. Але не грошима єдиними цікавиться r&b королева, адже будь-які її бізнес-починання ще й мають на меті зробити життя оточуючих простішим, комфортнішим, яскравішим чи здоровішим.

Ні для кого не секрет, що Бейонсе і Джей-Зі вже декілька років як відмовились від споживання їжі тваринного походження. Співачка активно привчає до вегатеріанства і всіх своїх прихильників. Вона поділилась своєю дієтою, в якій немає ні краплі тваринного. Тепер же Бейонсе вирішила ще глибше розповсюдити цю ідею. Вона запускає власну службу доставки їжі. Звісно, у меню цього закладу будуть тільки корисні та дієтичні страви і продукти.

А допомогти співачці у цій доволі складній справі вирішив її особистий тренер Марко Боргес. Крім організації самої служби доставки і складання загального меню, вони вдвох створять спеціальний двадцяти дводенний план харчування, який допоможе не тільки позбавитись зайвих кілограмів, а й звикнути до корисної їжі.

Поки що сервіс на стадії розробки, але Бейонсе впевнена, що вже незабаром він почне повномасштабну роботу.

Їжа від Бейонсе
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...