Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Райан Гузман розповів про Дженіфер Лопес

Райан Гузман розповів про Дженіфер Лопес

 6-02-2015, 20:00       o_sem       1455     
Райан Гузман розповів про Дженіфер Лопес


Нещодавно, відбулась прем’єра довгоочікуваного фільму «Прихильник» з Дженіфер Лопес і Райаном Гузманом. У свіжому випуску Cosmopolitan актор розповів про те, як їм працювалось разом. У гості Cosmo не часто приходять чоловіки, а вже якщо й приходять, то це дійсно достойні представники сильної статі. Крім того, він прийняв участь у дещо еротичній фотосесії.

Двадцяти семирічний актор був надзвичайно радий тому, що йому довелось попрацювати із такою відомою співачкою й акторкою. Крім того, він зізнався, що дуже сильно хвилювався щодо того, що йому доведеться працювати із нею.

«Перший день зйомок «Прихильника» був надзвичайним. У мене у голові була лише одна думка – невже я дійсно буду працювати з Дженіфер Лопес! – Але ця ейфорія пройшла доволі швидко, і я, все ж таки, зміг проявити свій професіоналізм», - поділився своїми спогадами актор.

Сам персонаж Райану не дуже сподобався, з точки зору особистості. «Мій персонаж протягом всього фільму грає емоціями головної героїні. Це мені не подобається, але додає фільму напруженості та більшої художньої цінності».

До речі, фільм «Прихильник» вже йде у кінотеатрах України, тож ви можете насолодитись грою Райана та Дженіфер.

Райан Гузман розповів про Дженіфер Лопес

Райан Гузман розповів про Дженіфер Лопес
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...