Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Новий аромат від Дженіфер Лопес

Новий аромат від Дженіфер Лопес

 9-02-2015, 21:30       o_sem       705     
Новий аромат від Дженіфер Лопес


Іноді, просто дивуєшся, звідки у такої тендітної жінки стільки сил, аби встигати робити все – і розвивати бізнес, і зніматись у кіно, і запалювати на сцені. Буквально кілька днів тому Дженіфер Лопес представила новий аромат, під назвою JLuxe.

Дизайн флакону одразу нам натякає на те, для яких саме жінок призначені ці парфуми – для сміливих і зухвалих, які не соромляться своєї сексуальності. Чорний флакон із золотим написом і леопардовою кришечкою – дуже стильно, хоч і доволі стримано.

Щодо самого аромату, то він наповнений фруктовими нотками із легким натяком на мускус. Це дуже насичений і сексуальний аромат. У порівнянні з усіма попередніми ароматами від Джей Ло, цей значно більш зрілий, призначений для справжніх дорослих жінок.

Для рекламної кампанії вона обрала леопардову сукню з глибоким декольте та вирізом на стегні. Варто визнати, що вона виглядає просто надзвичайно гарно. Схоже, що цей аромат приречений на успіх.

До речі, це вже далеко не перший аромат від Дженіфер – в її колекції вже більше двадцяти різноманітних ароматів, серед яких і декілька надзвичайно успішних – Glow by J.Lo – побив всі рекорди продажів. Вони користуються успіхом не тільки завдяки відомості автора, а ще й через те, що Дженіфер має надзвичайний тонкий смак. За повідомленням сайту Гламурчик.

Новий аромат від Дженіфер Лопес

Новий аромат від Дженіфер Лопес

Новий аромат від Дженіфер Лопес

Новий аромат від Дженіфер Лопес
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...