Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

"Живий" глянець (фото)

 9-02-2015, 23:00       o_sem       1334     
"Живий" глянець (фото)


Новітні технології не стоять на місці. Вони привносять у наше життя все нове і нове. Цього разу технології дісталися і такого гламурного явища, як глянцевий журнал. Новий номер Garage Magazine здивує своїх читачів. Ні, зараз ми говоримо не про нові скандальні новини, які приховує свіжий випуск. Зараз мова йде всього лише про обкладинку цього випуску.

Використовуючи сучасні новітні технології, багато кінокомпаній вирішили порадувати своїх прихильників, випускаючи анімаційні постери до своїх фільмів. Редактори і колектив Garage Magazine вирішили, що вони можуть зробити краще. Вони зробили анімовану обкладинку.

На перший погляд – це звичайнісінька обкладинка, але через мить, ви вже з подивом виявляєте, що зображення Кари Делевінь, Кендал Дженер, Лари Стоун, Бінкс Уолтон і Джоан Смолс буквально оживають, перетворюючись на об’ємні бюсти.

Але і це ще не все. Якщо ви завантажите спеціальний додаток, то з його допомогою зможете продивитись невеличкий кіноролик про кожну з цих героїнь на своєму гаджеті.

Вже зараз ця обкладинка зробила Garage Magazine найбільш обговорюваним журналом, а майбутній тираж, скоріше за все, розійдеться за декілька годин. Схоже, глянцеві видання не збираються здавати позиції та ще поборються за свою аудиторію у комп’ютиризованому суспільстві майбутнього.

"Живий" глянець (фото)

"Живий" глянець (фото)

"Живий" глянець (фото)

"Живий" глянець (фото)

"Живий" глянець (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...