Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » «Орел і решка» повертаються!

«Орел і решка» повертаються!

 9-02-2015, 20:00       o_sem       1061     
«Орел і решка» повертаються!


Відоме шоу, яке підкорило мільйони сердець глядачів по усьому світу повертається. Нарешті, з’явився новий, ювілейний десятий сезон «Орел і решка»! Всі прихильники шоу з нетерпінням цього очікували. І креатори нас не підвели – десятий сезон обіцяє бути повним нових ідей і надзвичайних новин.

Нагадаємо, що за правилами, двоє мандрівників відправляються на два дні у якесь нове захоплююче місце. Вони розшукують найцікавіші закутки світу, демонструючи їх нам. Проте, на відпочинок у одного з них буде безлімітна кредитна картка, з якою вони можуть витрачати стільки грошей, скільки їм побажається, а інший - весь цей час має відпочивати всього лише з сотнею доларів.

За анонсом, наступний сезон порадує нас появою у ньому наших улюблених ведучих – Андрія Біднякова, Жани Бадоєвої, Лесі Никитюк і багатьох інших. За словами продюсерів, тандеми будуть перемішані, й у нових, ще не відкритих для «Орла і решки» місцях, ми побачимо нових-старих ведучих.

Для реклами першого епізоду вже був відзнятий матеріал. Жана постала у образі нареченої (цікаво, на що це натяк), а Андрій – у образі безхатька. Варто зазначити, що його грим і акторська гра були настільки майсерними, що його не просто не впізнали, а ще й подавали милостиню.

«Орел і решка» повертаються!

«Орел і решка» повертаються!

«Орел і решка» повертаються!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...