Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вік не має значення (фото)

Вік не має значення (фото)

 10-02-2015, 16:30       o_sem       4139     
Вік не має значення (фото)


Якщо вам трохи більше двадцяти п’яти, тридцяти, чи навіть п’ятидесяти і ви вважаєте, що запізно бути популярною і гарною, то ви дуже сильно помиляєтесь. Наші героїні це довели на власному досвіді. Всі вони вже давно не молоді панянки, проте, це їм аж ніяк не заважає підкорювати подіум, зніматись у фотосесіях і залишатись іконами краси і стилю.

Вік не має значення (фото)


Першою у нашому списку зустрічаємо Лінду Родін. Її вік – шістдесят шість років. Не дивлячись на свій вік, вона веде надзвичайно активний спосіб життя. Саме Лінда є засновницею косметично-парфумерної марки Rodin Oil Lusso, яка, до речі, не втрачає своєї популярності. Крім того, вона є відомим стилістом, постійно приймає участь у фотосесіях, в її портфоліо роботи із такими брендами, як Karen Walker, The Row, а також вона працювала інтернет-рітейлером Matches Fashion для онлайн-видання Style Report. І нам щось підказує, що це ще не її межа.

Вік не має значення (фото)


Наступна у нашому списку від Гламурчика.орг – вісімдесяти трирічна Кармен Делль’Орефайс. Дивлячись на цю жінку, важко навіть уявити, що їй аж стільки років. Вона виглядає просто надзвичайно. Вона модель, акторка, доктор Університету мистецтв у Лондоні, а також авторка книги «Бути гарною: секрети і прийоми, яким я навчилась за 40 років роботи моделлю». В її портфоліо роботи із такими відомими журналами як Vogue, Marie Claire, Harper’s Bazaar, Vanity Fair, Madame, V Magazine, а також контракти із такими брендами, як Banana Republic, GAP, Moschino, Lancaster, Rolex, Chanel, Target і багатьма іншими.

Вік не має значення (фото)


А тепер переходимо до легенди модельного бізнесу Твігі. Це супермодель, акторка і співачка, яка стояла у самих витоків сучасної індустрії моди. Її стиль є настільки популярним, що навіть зараз багато моделей у дечому нагадують її. Але Твігі не пішла з подіуму. Вона продовжує активну роботу і як наставниця більш молодих моделей, і як самостійна модель. З її останніх робіт найбільш яскраві – співпраця з Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Tatler. Крім того, вона стала офіційною представницею L’Oreal Professionel, що надзвичайно почесно, особливо у віці шістдесяти п’яти років.

Вік не має значення (фото)


А тепер черга дев’яносто трирічної Айріс Апфель. Вона дизайнерка інтер’єрів, колекціонер і модель. Айріс стала подією у світі краси. Вона володіє надзвичайним тонким смаком, власним стилем і гострим розумом. Окрім того, що вона постійно приймає участь у виставках, світських заходах і благодійних подіях, вона ще й встигає виділяти час на модні фотосесії, про одну з яких ми нещодавно вам розповідали.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...