Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

5 фітнес-трендів 2015 року

 9-02-2015, 18:59       o_sem       1864     
5 фітнес-трендів 2015 року


Яка жінка не хоче виглядати стрункою та привабливою? Пропонуємо вам худнути не тільки ефективно та весело, а й стильно. Топ-5 кращих фітнес трендів, які обирають зірки світового шоу-бізнесу.

Падлборд

5 фітнес-трендів 2015 року


Це один із нових видів спорту, який активно розвивається серед прихильників водних видів спорту. Принцип доволі простий – ви берете до рук весло і стаєте на дошку для серфінгу. От і все. Далі ви пересуваєтесь хвилями двома способами: як на серфі, чи як на човні. Головна перевага цього типу фітнесу – ви просто не помітите як ваше тіло перевтілиться. Під час катання на падлборді задіяні майже всі м’язи тіла, а «тренування» проходить на відкритому повітрі посерд моря – що може бути краще цього?

Функціональний тренінг

5 фітнес-трендів 2015 року


Це один із найпростіших, з точки зору обладнання і складності вправ, вид фітнесу. І свою все зростаючу популярність функціональний тренінг отримує саме завдяки цьому. Основна мета тренінгу – зробити вас стрункішою за допомогою звичних рухів, які тіло повторює постійно протягом дня. Наприклад, коли ми підіймаємо щось із підлоги, розставляємо книжки на полицю, витираємо пил і так далі, і тому подібне. Спочатку, ви можете походити на тренування, вивчити як і що правильно робиться, а потім, вдома, ставати стрункішою, просто виконуючи нехитрі вправи.

Батут

5 фітнес-трендів 2015 року


Це чудовий спосіб позбавитись зайвих кілограмів після зимових свят. До того ж, міні-батут легко придбати у он-лайн магазині по дуже демократичній ціні. А вправи, які ви робитимете на ньому, допоможуть зробити весь організм здоровим, адже під час стрибків задіяні майже всі м’язи тіла. До того ж, це дуже весело! Коли ви останній раз стрибали на батуті? Спробуйте це негайно – заряд позитиву й гарного настрою вам гарантований.

Петлі TRX

5 фітнес-трендів 2015 року


Петлі TRX – це простий і зручний спосіб підтримувати себе у формі. Вони доволі прості у використанні, й вправи, розроблені для роботи із ними доволі різноманітні, тож, все ваше тіло отримає зарядку. Вони не займають багато місця і, при цьому, являються універсальним тренажером. Проте, перш ніж встановлювати цю систему вдома – потренуйтесь трохи у залі зі спеціалістом – тоді вам буде легше розібратись, що і як треба виконувати на петлях TRX.

Гирі

5 фітнес-трендів 2015 року


Дуже примітивний, але не менш ефективний спортивний інвентар – це звичайні гирі. Старі, чавунні гирі з широкими петлями, якими ваша бабуся зважувала крупи. На сьогоднішній день вигадано безліч вправ із використанням гирь. Вони дуже прості, й не потребують спеціальних навичок.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...