Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Міла Йовович перетвориться на чародійку

Міла Йовович перетвориться на чародійку

 10-02-2015, 22:00       o_sem       1237     
Міла Йовович перетвориться на чародійку


Творчій шлях відомої акторки Міли Йовович продовжує кружляти у фантастичних світах. Цього разу вона прийме участь у зйомках фільму «Загублені землі». Ця історія заснована на трьох фантастичних оповідях автора «Гри престолів» Джорджа Р. Мартіна. Про це заявили представники кінокомпанії Myriad.

Міла виконає роль чародійки Серої Еліс, яка відправилась у таємниче місце, під назвою Загублені землі, для того аби віднайти дар перетворення на вовка. Таке замовлення їй зробила королева міста, яке стоїть на горі, проте, вона навіть не уявляє собі чого їй вартуватиме таке бажання. Але це тільки одна з трьох історій.

У другій йде мова про молоду дівчину-варвара, яка потрапляє під дію магічного заклинання відьми з космічного корабля.

Третя історія про войовничу дівчину Шаре, яка шукає свого втраченого коханого. На її шляху трапляються різні перешкоди і перепони. Її намагається зачарувати і закохати у себе таємничий володар невідомого замку, її хоче знищити дракон, який охороняє вхід до семи світів.

Тож, історія буде доволі заплутана та захоплююча. Про те, хто виконає всі інші ролі, поки що не відомо, тож будемо чекати подробиць від Myriad.

Міла Йовович перетвориться на чародійку
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...