Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Цікаві факти про фільм «Гра в імітацію» (фото)

Цікаві факти про фільм «Гра в імітацію» (фото)

 10-02-2015, 21:30       o_sem       1488     
Цікаві факти про фільм «Гра в імітацію» (фото)


Незабаром, відбудеться найпопулярніша церемонія нагородження у кіно-світі «Оскар». Фільм «Грав в імітацію» номінований навіть не у одній номінації. Загалом, фільм номінований аж на п’ять номінацій. Зокрема, Бенедикт Камбербетч і Кіра Найтлі номіновані на статуетки за кращу акторську гру, а також будуть оцінені сценарій і саундтрек фільму, ну і сама «Гра в імітацію» номінована на звання кращого фільму.

Із нетерпінням чекаємо на цю подію, а поки що пропонуємо вам кілька цікавих фактів про зйомки фільму, а також про саму історію. Наприклад, Леонардо Ді Капріо міг би бути зараз на місці Бенедикта Камбербетча, який номінований на премію «Оскар». Проте, не склалось, Лео відмовився, а от Бенедикт отримав таку можливість.

Та те, що Бенедикт отримав цю роль – не випадковість. Виявляється, Камбербетч – це далекий родич Алана Тьюринга, головного персонажа фільму – геніального математика, який допоміг перемогти Германію у другій світовій війні своїм розумом. Бенедикт - кузен Тьюринга у сімнадцятому поколінні. А їхній спільний предок Джон Бофорт – незаконно народжений онук англійського короля Едуарда ІІІ.

Цікаві факти про фільм «Гра в імітацію» (фото)


До речі, Алан Тьюринг входить у найпрестижніший рейтинг ста найвеличніших британців у історії, який складався у 2002 році, отримав двадцять перше місце. Він дійсно заслужив це звання. Його робота була надзвичайною. У ті часи, коли не існувало жодного реального прототипу комп’ютера, у сучасному розумінні слова, він його створив, самостійно розробивши алгоритми і методологію його роботи. Він не тільки, як мінімум на два роки скоротив тривалість Другої Світової Війни, а й дав початок всій комп’ютерній техніці. Але, навіть, таке досягнення не врятувало його від сумної та трагічної долі через його особисте життя.

Цікаві факти про фільм «Гра в імітацію» (фото)


За чутками, логотип однієї з найвідоміших компаній сучасності Apple – це данина поваги Алану Тьюрингу. Справа у тому, що відомий математик, як ми знаємо з фільму, був вимушений погодитись на примусове лікування від гомосексуалізму. Довше року цих тортур він не витримав, і здійснив самогубство. За допомогою отруєного яблука, для чого вистачило тільки одного укусу.

До речі, цей фільм вже став рекордсменом. Компанія The Weinstein Company заплатила рекордну суму за право на розповсюдження фільму на європейському ринку - аж сім мільйонів доларів. А бюджет фільму склав чотирнадцять мільйонів доларів.

Цікаві факти про фільм «Гра в імітацію» (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...